Líbí se vám naše tvorba, ale na eshopu jste nenašli to pravé? Nebo máte specifické přání? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi pro vás vytvoříme svatební oznámení a další tiskoviny, malbu domácího mazlíčka podle fotografie a jiné návrhy, či ilustrace, pokud to bude v našich silách.

Svatby a oslavy

Chystáte svatbu, oslavu nebo jinou akci v přírodním stylu a sháníte ladicí oznámení a další tiskoviny? U nás si můžete buď vybrat z předem připravených vzorů, nebo pro vás vytvoříme oznámení originální dle vašich představ.

      

ZDE si můžete prohlédnout hotové motivy, připravené na úpravu dle vašich požadavků (včetně ceníku).

Pokud si přejete vytvořit originální návrh v podobném stylu, napište nám na info@lesee.cz

Ke každému oznámení lze vytvořit v jednotném grafickém stylu i další doplňkové tiskoviny:

  • Pozvání ke svatebnímu stolu
  • Jmenovky
  • Samolepky
  • Menu
  • Program dne
  • Informační cedule a další…

Po domluvě zvolíme vhodný typ papíru. V případě zájmu jsme schopni zároveň s oznámením dodat i obálky. Maximální formát, který jsme schopni sami vytisknout je velikost A3, ovšem můžeme vám pouze poskytnout návrh a podklady pro tisk ve vámi vybrané tiskárně.

V případě originálního návrhu a tvorby grafiky speciálně pro vás bude cena individuální dle požadavků. Pokud se domluvíme na návrhu, zašleme vám zálohovou fakturu (30 %). Po jejím zaplacení se pustíme do tvorby a před odesláním vystavíme fakturu na zbytek částky.
Pro zakázkovou malbu přijímáme platbu převodem na účet.

Děkujeme vám za důvěru, Nela a Pepa z Lesee :)

Malování podle fotografie

Líbí se vám akvarelové malby a chtěli byste si nechat namalovat originál třeba se svým pejskem, kočkou nebo jiným mazlíčkem, oblíbeným zvířetem případně rostlinou? V takovém případě se na mě neváhejte obrátit. Akvarelem maluji už nějakou tu dobu a moc rád vykouzlím něco speciálně pro vás. Zaměřuji se právě na kreslení zvířat.

Malovaný obrázek zvířat může také posloužit jako skvělý dárek pro vaše blízké.

Jak objednat

Formát

Nejdříve se zamyslete, jaký formát vám bude vyhovovat. Nejraději pracuji s formátem A4 nebo A3 ale domluvit se můžeme i na jiné velikosti.

Předloha

Jako předlohu mi zašlete jednu, nebo více fotografií. Společně vybereme tu nejvhodnější. Čím vyšší kvalita, tím lépe, protože právě ta může ovlivnit výsledný obrázek. Mějte na paměti, že složitější zadání či kompozice může znamenat vyšší cenu.
Pokud vlastní fotku nebo představu nemáte, můžu předlohu najít za vás a vytvořit vlastní návrh. Samozřejmě do malby se pustím až po konzultaci s vámi.

Výsledný obraz maluji podle vybrané fotky. Po zkušenostech preferuji nekombinovat více fotografií dohromady. Pokud si přejete malbu více zvířat z různých fotografií najednou, nejlepší možností je namalovat každé zvlášť na menší formát.

Provedení

Maluji akvarelovými barvami, které mají svůj charakter a specifické vlastnosti. Nikdy necílím na přesný realismus, často nechávám barvy, aby si dělaly, co chtějí a tím docílím zajímavých a originálních výsledků. Je na vás, jestli si budete přát obraz více realistický nebo abstraktní.

Abyste měli představu, jak může mé provedení malby vypadat, podívejte se na e-shop, nebo na ukázky níže. Budu rád, když vyberete motiv, který se blíží nejvíce tomu, co očekáváte.

Zaslání objednávky

Napište mi na info@lesee.cz a přiložte fotografie. Co nejdříve se vám ozvu a vše společně prodiskutujeme.

Platba a dodání

Cena je přibližná a záleží na formátu, složitosti motivu, způsobu provedení a jiných požadavcích. Konečnou cenu vám sdělím po konzultaci.

Při objednávce mi prosím dejte vědět očekáváný termín dodání malby.

Orientační ceník za portrét jednoho zvířete

A5………1000-1500 Kč
A4………1200-1800 Kč
A3………1500-2500 Kč

Pokud se domluvíme na objednávce, zašlu vám zálohovou fakturu (30 %). Po jejím zaplacení se pustím do tvorby a před odesláním malby vystavím fakturu na zbytek částky.
Pro zakázkovou malbu přijímám platbu převodem na účet.

Děkuji vám za důvěru, Pepa z Lesee :)