Rok 2022 pro nás byl plný nových zážitků, setkání, radostí i starostí.

Když toto období zpětně hodnotíme, vidíme, že jsme udělali velký pokrok.

Na e-shop jsme během roku přidali mimo jiné 15 nových motivů plakátů, které se u vás těšily velké oblibě. Na první příčce se ale i tento rok udržel motiv Lišek, hned za ním Den a Noc a na třetí pozici nový motiv Les v mlze.

Naše příspěvky sleduje už více jak 1 000 lesomilců na Instagramu a 600 na Facebooku, a s řadou z nich jsme se mohli i osobně setkat. Vyrazili jsme totiž letos na naše první prodejní akce, což nás moc bavilo a určitě v tom hodláme ve větším měřítku pokračovat příští rok.
Moc rádi jsme se s vámi osobně setkali a popovídali si. Váš úsměv nás vždy naplnil novou energií a chutí tvořit.

Navázali jsme také dvě krásné spolupráce, díky kterým můžete naše výrobky najít i v kamenných obchodech. Ve sdílené prodejně SPOLU Label v Havířově najdete skoro všechny naše motivy papírenský produktů, svíčky i brože. A V concept store TY IDENTITY Brno můžete pořídit naše papírenské výrobky.

Co nás moc těší je, že jsme díky vám mohli darovat 5 500 Kč na dobrou věc. Celkem jsme letos poslali tři finanční dary, a to do záchranné stanice živočichů Makov, záchranné stanice Bartošovice a na začátku zimy jsme se zapojili do veřejné sbírky Den zvířat. Věříme, že příští rok budeme schopni darovat i větší částky více organizacím.

Na rok 2023 pro vás už teď připravujeme spoustu novinek, příroda je zkrátka nekonečný zdroj inspirace. Pokud vše dopadne dobře, máte se určitě na co těšit. Chceme poděkovat i našim věrným lesomilcům, kteří odebírají naše lesonovinky. I v příštím roce plánujeme speciální akce jako poděkování jen pro vás.

Do nového roku vám chceme popřát jen to nejlepší a jsme vděční za to, že s námi kráčíte po naší lesní cestě.

 

Pepa a Nela z Lesee